Gwarancja 100% satysfakcji

100 % GWARANCJA SATYSFAKCJI

Przetestowaliśmy nasze produkty i wiemy, na co je stać. Dlatego oferujemy gwarancję satysfakcji na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie internetowym.

Cenimy zadowolenie klienta i gwarantujemy najwyższą jakość. Dlatego jeśli nie będziesz zadowolony w ciągu 100 dni od otrzymania produktów, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji.

Jak korzystać z gwarancji satysfakcji:

  1. Utwórz reklamację tutaj.
    Pamiętaj o swoich danych kontaktowych, numerze zamówienia, numerze partii produktu i opisie przyczyny niezadowolenia z produktu. Ułatwi nam to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji.
  2. Złożyć reklamację na stronie - i czekaj.
    Skontaktujemy się z Tobą po rozpatrzeniu reklamacji. Nie musisz nic robić, dopóki się nie odezwiemy. Wyślemy Ci etykietę zwrotną, której musisz użyć, aby odesłać nam produkty. Oczywiście pokryjemy koszty przesyłki.
  3. Zwracamy cenę zakupu.
    Po odesłaniu produktów do nas i otrzymaniu ich przez nas, zwrócimy Ci pieniądze.

Przed odesłaniem czegokolwiek należy zawsze najpierw skontaktować się z nami. Przejdź do tej strony, aby rozpocząć składanie reklamacji.

Gwarancja satysfakcji ma zastosowanie wyłącznie w przypadku zakupu produktów w naszym sklepie internetowym.

Zawsze zapraszamy do ponownego zakupu naszych produktów

Nawet jeśli skorzystasz z naszej gwarancji satysfakcji, zawsze możesz do nas wrócić.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej gwarancji satysfakcji, możesz skontaktować się z nami na tej stronie.

Nieograniczona liczba zwrotów

Oczywiście klient może zmienić zdanie. W związku z tym nie ma limitu czasowego na zwrot lub wymianę produktów zakupionych na australian-bodycare.dk, o ile znajdują się one w oryginalnym opakowaniu.

Do zwrotu produktów potrzebny jest numer zamówienia. Dlatego zawsze pamiętaj o podaniu numeru zamówienia podczas składania reklamacji.

Oczywiście pokryjemy koszty przesyłki, jeśli chcesz zwrócić produkty. Przed wysłaniem produktów należy zawsze skontaktować się z nami. Skontaktuj się z nami tutaj, aby otrzymać etykietę zwrotną.

Przejdź do sklepu internetowego - kliknij tutaj