Zostań ambasadorem marki Australian Bodycare

Brand Ambassador Topbanner

Czy uwielbiasz nasze produkty? A może znalazłeś produkt, bez którego nie możesz żyć i chciałbyś polecić go innym? Teraz masz szansę zostać influencerem i ambasadorem marki Australian Bodycare, a my nagrodzimy Ciebie i Twoje zainteresowanie produktami do pielęgnacji skóry, która rozwiązuje problemy. Dla nas nie ma znaczenia, czy masz 500 czy 10 000 followersów, o ile masz powyżej 18 lat i nie boisz się mówić o problemach takich jak pryszcze, łupież czy śmierdzące stopy.

Rozpocznij współpracę już dziś

Jesteśmy zawsze otwarci na kreatywną współpracę, niezależnie od tego, czy masz profil na Instagramie, TikToku, Snapchacie, Facebooku, YouTube, prowadzisz bloga czy inne media społecznościowe.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, możesz złożyć wniosek, wysyłając wiadomość e-mail na adres marketing@australian-bodycare.com. Współpraca z firmą opiera się na karcie podarunkowej do naszego sklepu internetowego, którą można wykorzystać do zamawiania produktów. Ponadto regularnie emitujemy kampanie dotyczące różnych produktów, które masz okazję przetestować, jeśli uważasz, że produkty wyglądają ekscytująco i są dla Ciebie. Ponieważ nasze produkty rozwiązują problemy, głęboko wierzymy, że to od naszych ambasadorów zależy wybór produktów, które chcą przetestować i muszą one pasować do ich wszechświata. Nie ustalamy wymagań i terminów, kiedy i ile treści należy przesłać. Będziesz mieć również możliwość:

  1. Jako pierwszy/a testować nowe produkty.
  2. Brać udział w konkursach
  3. Być częścią naszej społeczności, gdzie możesz poznać innych ambasadorów.
  4. Otrzymywać dobre rady i wskazówki, jak używać naszych produktów

Sprawdzamy wszystkie zgłoszenia, aby sprawdzić, czy pasujesz do naszej marki. Należy mieć świadomość, że możemy nie być w stanie zatwierdzić zgłoszenia.

Brand Ambassador Topbanner

Wytyczne dotyczące współpracy

Nie współpracujemy z osobami poniżej 18 roku życia.

Kiedy jako bloger lub influencer wspominasz o produktach, które od nas otrzymałeś, jest to zawsze reklamą. Dlatego bardzo ważne jest, abyś na początku swojej wzmianki o produktach wyraźnie zaznaczył/a, że jest to reklama. Ta instrukcja dotyczy postów na wszystkich mediach społecznościowych, w tym na Instagramie, TikToku, Facebooku, Twitterze, Snapchacie i YouTube.

We wzmiance należy zatem wyraźnie zaznaczyć, że jest to reklama.

Początek tekstu MUSI być wyraźnie oznaczony jednym z poniższych tekstów."Reklama”

  • "Współpraca"
  • “Ad”
  • “Sponsored”

Poniższe tekstz NIE są wystarczające:

- Oznaczenia reklamowe znajdują się na dole ogłoszenia lub wśród hashtagów.

- Oznaczony jako prezent od XXXX

-Nazwa firmy

- @produkt

- #Produkt

W przypadku linków reklamowych należy je również oznaczyć jako "Link reklamowy" lub inny odpowiednik.

Pamiętaj, że jest to również reklama, jeśli oferuje Ci się nabycie towaru po korzystnej cenie w zamian za korzystanie z niego zgodnie z dalszymi instrukcjami / zaleceniami. W ten sposób jest to reklama, która musi być oznaczona w sposób przedstawiony powyżej, gdy pojawiasz się z produktami w mediach społecznościowych.

Brand Ambassador Topbanner

Inne kwestie lub pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i marce, zawsze możesz zapisać się do naszego newslettera, w którym regularnie zamieszczamy poradniki dotyczące naszych produktów, nowości i zawsze jesteśmy gotowi do pomocy, jeśli potrzebujesz porad i wskazówek na temat naszych produktów.

Jeśli masz pytania lub dobry pomysł, jak możemy jeszcze bardziej usprawnić naszą współpracę, zawsze możesz wysłać do nas e-mail: marketing@australian-bodycare.com

Cieszymy się na współpracę z Tobą !