O Australian Bodycare

Australian Bodycare jest obecna na rynku kosmetycznym od 1992 roku. Od tamtego czasu przyświeca nam ten sam cel:

Oferować najlepsze produkty do pielęgnacji skóry i sprawiać, by życie ludzi zyskiwało na jakości.

Kochamy to, co robimy

Od ponad 30 lat Australian Bodycare opracowuje najwyższej jakości produkty do pielęgnacji skóry. Wszystkie nasze produkty są oparte na naturalnych składnikach aktywnych, starannie dobranych ze względu na ich silne i pozytywne działanie. Bohaterem wszystkich naszych produktów jest nasz naturalny australijski olejek z drzewa herbacianego.

Australian Bodycare jest liderem w rozwoju i produkcji produktów do pielęgnacji skóry od 1990 roku. Od tamtego czasu trzymamy się tych samych ideałów: oferować najlepsze produkty do pielęgnacji skóry i sprawiać, by życie ludzi zyskiwało na jakości.

Przebadane dermatologicznie icon

Przebadane dermatologicznie

Kosmetyki od Australian Bodycare są starannie przebadane dermatologicznie. Są łagodne dla skóry i delikatne – sprawdzą się nawet u osób z bardzo wrażliwą skórą.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o badaniach dermatologicznych
 • Tea Tree Oil Leaf

  W 100% Naturalne

  Sekret gładkiej skóry z Australii to olejek z drzewa herbacianego, znany Aborygenom przez pokolenia. Jest to 100% naturalny olej z Melaleuca Alternifolia. Nasze produkty zawierają najwyższej klasy olejek z Australii.

 • Tea Tree Oil Drop

  Kuracja

  Olejek z drzewa herbacianego oczyszcza i chroni skórę oraz włosy dzięki swoim antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym właściwościom. Produkty Australian Bodycare zawierają ten olejek w różnych stężeniach, dostosowanych do potrzeb.

 • Maintain logo

  Zapobieganie

  Codzienne używanie kosmetyków z olejkiem z drzewa herbacianego wspiera zdrową skórę, zapobiegając rozwojowi bakterii i grzybów. Nasze produkty bazują na starannie dobranych, wysokiej jakości składnikach dla skóry i włosów. Zobaczysz różnicę!

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie