Legenda olejku

<strong>Legenda olejku</strong>

Historia

Legenda olejku

Wiedza o dobroczynnych właściwościach drzewa herbacianego sięga tysięcy lat i wywodzi się od australijskich Aborygenów. Ich legendy opisują jeziora, wokół których rosły drzewa herbaciane. Spadające liście i gałązki wzbogacały wody w olejki eteryczne, nadając kąpielom w jeziorze właściwości antyseptyczne. To naturalne, lecznicze SPA Aborygeni wykorzystywali do leczenia rozmaitych dolegliwości, takich jak zapalenia skóry, poparzenia, skaleczenia i ugryzienia owadów.

Ziemie, na której rosły drzewa herbaciane nazywali „Ziemią, która leczy”.

Plemię Aborygenów Bundjalung od wieków wykorzystywało ochronne i lecznicze działanie drzewa herbacianego, używając zmiażdżonych liści do leczenia ran i infekcji skóry. Co ciekawe, lecznicze właściwości olejku z drzewa herbacianego nie były oficjalnie uznawane aż do 1923 roku.

Przeczytaj o Tea Tree Oil tutaj

Ikona Tea Tree Oil

W 100% Naturalne

Dlaczego powinieneś dbać o swoją skórę przy użyciu olejku z drzewa herbacianego od Australian Bodycare?

Sekret gładkiej skóry z Australii to olejek z drzewa herbacianego, znany Aborygenom przez pokolenia. Jest to 100% naturalny olej z Melaleuca Alternifolia. Nasze produkty zawierają najwyższej klasy olejek z Australii.

Kropla Tea Tree Oil

Kuracja

Dlaczego powinieneś dbać o swoją skórę przy użyciu olejku z drzewa herbacianego od Australian Bodycare?

Olejek z drzewa herbacianego oczyszcza i chroni skórę oraz włosy dzięki swoim antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym właściwościom. Produkty Australian Bodycare zawierają ten olejek w różnych stężeniach, dostosowanych do potrzeb.

Tea Tree Oil jest skuteczny przy regularnym stosowaniu

Zapobieganie

Dlaczego powinieneś dbać o swoją skórę przy użyciu olejku z drzewa herbacianego od Australian Bodycare?

Codzienne używanie kosmetyków z olejkiem z drzewa herbacianego wspiera zdrową skórę, zapobiegając rozwojowi bakterii i grzybów. Nasze produkty bazują na starannie dobranych, wysokiej jakości składnikach dla skóry i włosów. Zobaczysz różnicę!

Efektywna i delikatna pielęgnacja skóry

Efektywna pielęgnacja skóry

Efektywna i delikatna pierwsza pomoc

Sekret nieskazitelnej skóry tkwi w pięknej naturze Australii i jest znany od pokoleń przez aborygenów australijskich, a mianowicie tea tree oil. To sekretne narzędzie natury jest teraz dostępne w Twojej domowej pielęgnacji. Australian Bodycare opracowało serię produktów z tea tree oil, które skutecznie pomagają w rozwiązywaniu różnych problemów skórnych bez podrażnień. Od ponad 30 lat rozwijamy produkty do pielęgnacji skóry najwyższej jakości z wyselekcjonowanymi naturalnymi składnikami.

Zapraszamy. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc

Współpraca i zbiórka funduszy dla organizacji pozarządowej Cool Earth

ZBIÓRKA FUNDUSZY

Dbamy o naturę

Współpracujemy z Cool Earth w celu ochrony 241 000 hektarów lasów deszczowych, chronionych przez 31 000 osób.

Więcej o Cool Earth i ich misji dowiesz się tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę tutaj.