Dbamy o przyrodę

Współpracujemy z Cool Earth w zakresie ochrony 241 000 hektarów lasów deszczowych, chronionych przez 31 000 osób.

COOL EARTH

Kto

Misją Cool Earth jest ochrona lasów deszczowych i wspieranie mieszkających tam ludzi.

Nawiązaliśmy współpracę z Cool Earth, która wspiera rdzenną ludność i lokalne społeczności lasów deszczowych poprzez finansowanie projektów mających na celu ochronę lasów deszczowych i klimatu.

Dowiedz się więcej o Cool Earth i ich misji tutaj

COOL EARTH

Jak

Wspieramy pracę Cool Earth, finansując projekty mające na celu ochronę naszej największej i najbardziej naturalnej technologii magazynowania dwutlenku węgla - lasów deszczowych.

Wspierając Cool Earth, wspieramy lokalne organizacje wspierające prawa do ziemi i zasobów, prawa kobiet, pożary lasów, wiedzę, bezpieczeństwo żywnościowe i wiele innych.

Wspieramy Cool Earth, aby podnieść świadomość na temat rdzennej ludności i społeczności lokalnych, które dbają o ponad 25% gruntów na Ziemi i chronią 80% różnorodności biologicznej, a mimo to otrzymują mniej niż 1% funduszy klimatycznych.

COOL EARTH

Dlaczego

Dbałość o przyrodę i jej ochrona leży głęboko w naszym DNA.

Olejek z drzewa herbacianego - który jest głównym składnikiem aktywnym w naszej rozwiązującej problemy pielęgnacji skóry - jest w 100% naturalnym olejkiem występującym w pięknej australijskiej przyrodzie. Dlatego ważne jest dla nas, aby o niego dbać.

Historia olejku z drzewa herbacianego sięga tysięcy lat wstecz, a jego iezrównane korzyści dla skóry zostały po raz pierwszy odkryte przez Aborygenów.

Legenda opisuje jeziora otoczone drzewami herbacianymi, których liście i gałązki wypłukiwały olejek eteryczny do wody, zamieniając jeziora w duże antyseptyczne łaźnie. Aborygeni kąpali się w jeziorach i odkryli, że olejek koi i leczy ich problemy skórne. Aborygeni nazwali ziemię z drzewami herbacianymi “Healing Ground”.