Anne Thestrup Meimbresse

Varde apotekAnne Thestrup Meimbresse

Magister farmacjifarmaceuta w Varde Pharmacy

W 2017 roku uzyskałam tytuł magistra farmacji na Uniwersytecie Południowej Danii i od tego czasu pracuję jako farmaceuta.

Jako farmaceuta jestem ekspertem w dziedzinie leków, a mając doświadczenie naukowe w medycynie i jej stosowaniu, jestem dobrze poinformowana technicznie.

Pracuję w aptece Varde, gdzie moim głównym celem jest doradzanie naszym klientom w zakresie prawidłowego stosowania leków.

Jako osoba zawsze byłam bardzo troskliwa, co jest również powodem, dla którego od kilku lat pracuję jako ochotnicza pierwsza pomoc dla Czerwonego Krzyża. Brałam udział w różnych dużych imprezach, takich jak koncerty, festiwale, imprezy sportowe itp., Wszędzie gdzie byłam gotowa udzielić pierwszej pomocy.

Pomaganie potrzebującym jest dla mnie bardzo satysfakcjonujące, zarówno osobiście, jak i zawodowo. To moja chęć sprawia, że jestem ciekawa mojej specjalizacji, która się nieustannie rozwija.

Znam wysokiej jakości produkty Australian Bodycare, które sprzedajemy w aptece. Dlatego jestem gotowa weryfikować teksty i przewodniki dotyczące produktów do rozwiązywania problemów ze skórą i powiązanych im tematów, o których możesz przeczytać na tej stronie.

Więcej o mnie przeczytasz na moim profilu zawodowym na LinkedIn.