Info femigel

FEMIGEL® Natural żel do utrzymania intymnego komfortu zewnętrznych żeńskich narządów płciowych, dla kobiet cierpiących na suchość, swędzenie, podrażnienia lub niechciany zapach intymnych części.

FEMIGEL® zawiera 4-terpineol odpowiadający stężeniu 2,7% oleju z drzewa herbacianego. 4-terpineol jest destylowany z olejku z drzewa herbacianego, aby usunąć alergeny i substancje drażniące.

FEMIGEL® jest specjalnie zaprojektowany do łatwego stosowania i pomaga w sytuacjach zwiększonej suchości, swędzenia, podrażnienia i dyskomfortu w obszarach intymnych, które mogą wystąpić w różnych okresach życia kobiety. Chociaż te stany są bardzo częste w okresie menopauzy, mogą również wystąpić w związku ze stresem, stosowaniem antybiotyków lub reakcjami drażniącymi na mydła i kremy. Jeśli nie są leczone, mogą stać się poważniejszym problemem. Dlatego ważne jest, aby zapewnić prawidłową wilgotność i poziom pH w celu utrzymania zdrowej mikroflory. FEMIGEL® zapewnia długotrwałe nawilżenie intymne.

FEMIGEL® jest zalecany do stosowania, jeśli wystąpią takie objawy, jak pieczenie, swędzenie, suchość i inne nieprzyjemne odczucia. Powinien być stosowany jako profilaktyka przed i po wizycie w basenach, saunach i centrach fitness.

DAWKOWANIE: W przypadku łagodnych objawów należy stosować jedną tubkę co trzy dni, w przypadku cięższych stanów stosować raz lub dwa razy dziennie i kontynuować aż do ustąpienia objawów. Od czasu do czasu zaleca się stosowanie żelu FEMIGEL® w celu wspomagania i utrzymania zdrowej flory.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść żel FEMIGEL® bezpośrednio z uszczelnionej tubki. Przed zdjęciem nasadki, chwyć tubkę za gruby koniec i potrząśnij jak termometr, aby upewnić się, że zawartość jest na cienkim końcu tubki.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Nie należy używać żelu FEMIGEL®, jeżeli tubka jest rozpakowana lub opakowanie jest rozdarte. Zamiast tego, zwróć całą zawartość do miejsca zakupu. Jeśli wystąpią reakcje alergiczne, należy natychmiast przerwać stosowanie.

Rekomendowane jest zaprzestanie stosowania żelu podczas menstruacji i kontynuowanie po jej zakończeniu.

Opakowanie zawiera 5 tubek. Każda tubka zawiera 5 ml żelu. Każda tubka służy tylko do jednorazowego użytku.

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w temperaturze 5 -25 °C. Zachowaj opakowanie zewnętrzne podczas użytkowania.

Więcej informacji na www.australian-bodycare.com