Obraz Anny Thestrup Anders

Zweryfikowane przez Anne Thestrup Meimbresse

Spis treści:

Pełniejsze rzęsy dzięki serum do rzęs

Sekretem pięknych i pełnych rzęs jest serum do rzęs. Skuteczne serum z aktywnymi składnikami dla grubszych, dłuższych i pełniejszych rzęs. Rzęsy, które zostaną zauważone.

Serum zapewnia dłuższe, grubsze rzęsy o ciemniejszym kolorze i pięknym podkręceniu. Serum sprawia, że wyrasta więcej włosków rzęs. Pogrubia rzęsy, wydłuża fazę wzrostu, wydłuża rzęsy, wydłuża okres przed wypadaniem rzęs i daje więcej rzęs.

Innowacyjne i silne składniki różnych serum do rzęs zwykle powodują dłuższe, gęstsze i mocniejsze rzęsy po 6 do 8 tygodniach. Możesz również uzyskać rzęsy, o których marzyłaś.

Nakładanie i stosowanie serum do rzęs nie może być prostsze. Serum nakłada się jak zwykły eyeliner, raz dziennie, u nasady rzęs górnej powieki. Najlepiej wieczorem przed pójściem spać, gdy powieki są czyste. Wystarczy jedno pociągnięcie pędzelkiem. Pamiętaj, aby oczyścić je produktem, który nie zawiera oleju, który może uniemożliwić działanie serum. Pozostaw je na kilka minut przed użyciem zwykłych kremów i produktów do pielęgnacji skóry. To wszystko, czego potrzeba. Pierwsze rezultaty powinny być widoczne po 6-8 tygodniach, a może nawet nieco wcześniej.


Czym jest serum do rzęs?

Serum, które odżywia i wydłuża rzęsy, nazywane jest serum do rzęs. Serum zawiera substancje czynne, które stymulują wzrost rzęs, czyniąc je dłuższymi i grubszymi.

Sekretem skuteczności serum do rzęs są substancje czynne. Serum do rzęs zapewnia naturalne, mocne rzęsy i eliminuje kłopoty ze sztucznymi rzęsami. Dlatego tak wiele kobiet uwielbia serum do rzęs. Uzyskane rzęsy są naturalne i całkowicie własne. Nawet jeśli zdecydujesz się na sztuczne rzęsy, serum nadal będzie dla Ciebie dobre, ponieważ wzmacnia Twoje własne rzęsy.

Większość serum do rzęs zawiera witaminę E, B5, keratynę i kwas hialuronowy. Ponadto serum często zawiera inne substancje czynne, które wzmacniają włoski i sprawiają, że są lśniące i dobrze nawilżone. Niektóre serum zawierają prostaglandynę, która zapewnia włosom korzystne warunki do wzrostu. Jeśli stosujesz serum z tą substancją, powinnaś być świadoma skutków ubocznych, jeśli jesteś w ciąży lub przechodzisz leczenie oczu.


Jak stosować serum do rzęs

Serum do rzęs nakłada się za pomocą aplikatora podobnego do tego, którego używa się do płynnego eyelinera. Serum jest przezroczyste i łatwe w aplikacji. Serum należy stosować na oczyszczoną skórę raz lub dwa razy dziennie i nakładać wzdłuż górnej linii rzęs. Serum można stosować tuż przed pójściem spać.

Ważne jest, aby nakładać serum na czyste powieki bez makijażu i nie oczyszczać ich produktami zawierającymi olej. Jeśli używasz tłustego produktu, tworzy on powierzchnię, przez którą serum nie może przeniknąć. Możesz użyć dużej ilości serum, aby wyglądało na nieco mokre, ale uważaj, aby nie dostać go do oczu, ponieważ może trochę szczypać.

Serum działa poprzez wnikanie w skórę, głęboko w korzenie rzęs i stymulowanie ich. Dobrze odżywione mieszki włosowe w krótkim czasie wyrastają niewiarygodnie długie i gęste rzęsy. Rzęsy często stają się również ciemniejsze, tworząc piękną oprawę wokół oczu.

Jak długo działa serum do rzęs

Przy codziennym stosowaniu serum do rzęs efekt utrzymuje się zwykle od 2 do 3 miesięcy. Zazwyczaj zauważalna różnica w wyglądzie rzęs pojawia się po 8 tygodniach stosowania, ale szybkość działania serum zależy od osoby. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu można go utrzymać, stosując serum dwa razy w tygodniu.

Co się stanie, gdy przestaniesz używać serum do rzęs?

Wiele osób zastanawia się, co dzieje się z rzęsami po zaprzestaniu stosowania serum. Czy rzęsy wypadają? Co się dzieje? Krótko mówiąc, tak, z czasem stracisz rzęsy, nie z powodu serum, ale dlatego, że rzęsy są naturalnie zastępowane. Zdarza się to każdemu i jest całkowicie normalne. Ale dopóki tak się nie stanie, zachowasz długość i grubość rzęs.

Czy serum do rzęs jest bezpieczne?

Serum jest ogólnie bezpieczne w użyciu. Większość serum do rzęs wykorzystuje składniki roślinne. Mogą jednak wystąpić reakcje alergiczne. Jeśli wystąpi zaczerwienienie lub podrażnienie wokół oczu, należy skonsultować się z lekarzem i zaprzestać stosowania produktu.

Niektóre serum zawierają prostaglandynę. Jest to substancja, która może powodować skutki uboczne u kobiet w ciąży, pacjentów okulistycznych poddawanych na przykład leczeniu zaćmy oraz pacjentów poddawanych chemioterapii lub radioterapii. Jeśli nie masz pewności, czy możesz stosować serum do rzęs, zawsze porozmawiaj z lekarzem.


Długie rzęsy - jak uzyskać dłuższe rzęsy?

Dlaczego niektóre kobiety mają długie rzęsy?

Sekretem pięknych, uwodzicielskich rzęs jest ich odpowiednia pielęgnacja. Dbaj o nie, używaj serum i tych skutecznych wskazówek, a będziesz mieć długie rzęsy, które przetrwają.

Zanim zaczniesz, warto dowiedzieć się trochę o tym, jak rosną rzęsy i jaki jest ich cykl.

Jak szybko rosną rzęsy

Rzęsy to naturalny "dodatek", który oprawia oczy i jest jednym z najbardziej uwodzicielskich i kobiecych elementów. Wiele kobiet doświadcza łamania się lub wypadania rzęs. Jest to jednak całkiem normalne, ponieważ jest to część naturalnego cyklu wzrostu rzęs.

Wszystkie nasze włosy, w tym rzęsy, są wymieniane w ciągu roku. Więc nawet jeśli nagle stracisz wszystkie rzęsy, na przykład w pożarze, odrosną, tak jak wszystkie inne włosy. Całkowity odrost rzęs trwa od 4 do 8 tygodni. Dlatego też dopiero po tym czasie można zobaczyć pełny efekt działania serum do rzęs.

Zadbaj o swoje rzęsy - unikaj tych 5 błędów, które niszczą rzęsy

Ponieważ rzęsy wyrastają dość długo, szkoda, jeśli je uszkodzisz, ponieważ ich odrastanie zajmie 2 miesiące. Dbaj więc o swoje rzęsy! Oto 5 najczęstszych błędów, które niszczą rzęsy.

  1. Podkręcasz rzęsy z nałożonym tuszem

Jeśli chcesz podkręcić rzęsy, rób to tylko bez tuszu. Tusz do rzęs usztywnia rzęsy, co ułatwia ich łamanie. Dlatego przed nałożeniem tuszu do rzęs użyj zalotki. Jeśli zależy Ci na trwałym podkręceniu rzęs, możesz najpierw podgrzać zalotkę suszarką do włosów przez minutę.

  1. Śpisz z nałożonym tuszem do rzęs

Możesz nie być w stanie zmyć tuszu do rzęs przed snem. Ale Twoje rzęsy na tym nie korzystają. Są bardzo wrażliwe, gdy uderzają o poduszkę. Zdejmij więc tusz i nawilż je serum do rzęs lub użyj resztek kremu i przeciągnij palcami po rzęsach.

  1. Używasz wodoodpornego tuszu do rzęs

Wodoodporny tusz do rzęs jest znacznie trwalszy niż zwykły tusz, ale powoduje również wysuszenie rzęs. Następnie tusz do rzęs jest również trudniejszy do usunięcia bez użycia zmywacza do makijażu na bazie oleju. Ponieważ na rzęsach nie może znajdować się olej, jeśli chcesz użyć serum do rzęs. Olej tworzy warstwę, przez którą serum nie może przeniknąć.

  1. Używasz sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy są trudne dla własnych rzęs. Sam ciężar może powodować łamanie się rzęs, jeśli często używasz sztucznych rzęs. Dobrym pomysłem jest więc ograniczenie ich stosowania do specjalnych okazji. Jeśli często używasz sztucznych rzęs, serum do rzęs jest niezbędne, ponieważ wzmacnia rzęsy, nie tylko pod względem długości, ale także grubości.

  1. Nieprawidłowo usuwasz tusz do rzęs

Istnieje jeden właściwy sposób usuwania tuszu do rzęs i wiele niewłaściwych. Najlepszym sposobem jest przyłożenie wacika z płynem do demakijażu do zamkniętych oczu na 15 sekund. Czynność należy powtórzyć dwukrotnie. Możesz użyć płynu do demakijażu oczu, który jest przeznaczony do tego celu. Zmiękcza on tusz do rzęs, dzięki czemu można go usunąć delikatnymi pociągnięciami w dół. Bez pocierania!


3 wskazówki dla długich rzęs

Wskazówki dotyczące długich, pełnych rzęs:

  1. Używaj zalotki do rzęs

Podkręć rzęsy w trzech miejscach, zaczynając od środka i kierując się na zewnątrz. Tuż przy powiece, na środku rzęsy, a następnie 1 do 2 milimetrów od końcówki. Uważaj, aby nie naciskać zbyt mocno, ponieważ może to spowodować złamanie rzęs.

  1. Rysowanie kredką do oczu 

Pomiędzy włoskami rzęs narysuj brązową, czarną lub szarą kredkę do oczu. Następnie przeciągnij wacikiem wzdłuż rzęs, pozostawiając jedynie kolor między włoskami. Teraz stworzysz iluzję grubszych rzęs.

  1. Używaj serum do rzęs

Serum do rzęs zapewnia dłuższe, grubsze i naturalne rzęsy. To ostatnie jest ważne, ponieważ są to Twoje własne rzęsy, a nie sztuczne. Ale nawet jeśli zdecydujesz się na sztuczne rzęsy, nadal będziesz czerpać korzyści z serum do rzęs, ponieważ sprawi, że Twoje rzęsy będą mocniejsze.

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie