Obraz Anny Thestrup Anders

Zweryfikowane przez Anne Thestrup Meimbresse

Spis treści:

Produkty Australian Bodycare obejmują:

  • Zawierają w 100% naturalny olejek z drzewa herbacianego o wysokiej jakości farmaceutycznej.
  • Bezpieczeństwo ocenione przez ekspertów w niezależnym laboratorium
  • Testowany dermatologicznie i oceniony jako przyjazny dla skóry

Olejek z drzewa herbacianego - czysty produkt naturalny

Czysty olejek z drzewa herbacianego dodawany do wszystkich naszych produktów pochodzi z Australii. Oryginalny olejek z drzewa herbacianego pochodzi z drzewa herbacianego Melaleuca Alternifolia, które rośnie w południowo-wschodniej części Australii, gdzie panuje wyjątkowy klimat.

Obecnie drzewa herbaciane uprawiane są również w innych częściach świata, ale oryginalny olejek o najlepiej udokumentowanej jakości pochodzi z drzew rosnących w Australii. Dlatego też Australian Bodycare stosuje wyłącznie olejek z drzewa herbacianego z Australii, który jest przyjazny dla skóry i wysokiej jakości.

Mamy wysokie standardy dotyczące olejku, którego używamy w naszych produktach. Mamy określone specyfikacje, które muszą być w 100% spełnione przez czysty olejek z drzewa herbacianego, którego używamy.

Dlatego też otrzymujemy od naszego dostawcy szczegółowe informacje na temat każdej dostawy olejku, którą otrzymujemy, abyśmy mogli upewnić się, że olejek spełnia nasze wysokie standardy. Aby mieć stuprocentową pewność co do jakości olejku, poddajemy go również analizie laboratoryjnej przed dodaniem go do naszych produktów do pielęgnacji skóry z problemami.

Czysty i naturalny olejek z drzewa herbacianego zawiera substancje zapachowe Limonene, Linalool i Geraniol, które występują naturalnie w olejku.

Możesz przeczytać więcej o olejku z drzewa herbacianego, jego pochodzeniu i korzystnych właściwościach w artykule tutaj.


Wysoka jakość pochodząca z Australii

Używamy wyłącznie olejku z drzewa herbacianego z Australii. Drzewo herbaciane, z którego pozyskiwany jest olejek, jest również uprawiane w innych częściach świata, w tym w Azji i Afryce. Jednak w Australian Bodycare używamy wyłącznie olejku pozyskiwanego z drzewa herbacianego rosnącego w Australii, ponieważ możemy być pewni wysokiej jakości farmaceutycznej, która sprawia, że olejek z drzewa herbacianego nadaje się do stosowania w pielęgnacji skóry z problemami.

Tylko w unikalnym i wilgotnym klimacie południowo-wschodniej części Australii drzewa herbaciane mają optymalne warunki wzrostu. Dlatego w naszych produktach stosujemy wyłącznie olejek z drzewa herbacianego z tej części Australii.

Olejek z drzewa herbacianego jest gwiazdą wszystkich naszych produktów, dlatego nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości. Sami testujemy olejek, gdy go otrzymujemy, aby upewnić się, że spełnia nasze wysokie standardy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o olejku z drzewa herbacianego i jego pochodzeniu z Australii, możesz przeczytać więcej tutaj


Zawartość olejku z drzewa herbacianego w australijskich produktach do pielęgnacji ciała

Dodajemy dokładną ilość olejku z drzewa herbacianego potrzebną do zapewnienia antybakteryjnego i przyjaznego dla skóry działania produktów. Olejek z drzewa herbacianego jest tak skutecznym produktem naturalnym, że nawet niewielka jego ilość robi dużą różnicę.

Zawartość olejku z drzewa herbacianego różni się w zależności od produktu. Produkty zawierają do 2% czystego i naturalnego olejku z drzewa herbacianego, co zapewnia skuteczność produktów w przypadku poszczególnych problemów skórnych.


Bezpieczne produkty

Zgodnie z wymogami prawnymi wszystkie produkty kosmetyczne muszą zostać poddane ocenie bezpieczeństwa, zanim zostaną wprowadzone na rynek. Osoba, która ocenia bezpieczeństwo produktów i podpisuje raport, musi posiadać stopień naukowy w dziedzinie toksykologii, medycyny lub podobnej.

Ocena bezpieczeństwa obejmuje ocenę toksykologiczną każdego składnika, wchłanianie przez skórę, jakość mikrobiologiczną itp.

Współpracujemy z firmą konsultingową Mediator, gdy nasze produkty są poddawane ocenie bezpieczeństwa, aby zapewnić spełnienie wszystkich przepisów i wymogów. Nasze oceny i testy bezpieczeństwa są przeprowadzane w niezależnych laboratoriach, takich jak Charles River we Francji.

Oznacza to, że wszystkie produkty są dokładnie analizowane i oceniane jako bezpieczne dla zdrowia ludzkiego, zanim zostaną wprowadzone na rynek.

Przeprowadzamy również testy dermatologiczne wszystkich produktów, aby zagwarantować, że są one przyjazne dla skóry i mogą być stosowane przez wszystkie rodzaje skóry - nawet wrażliwą. 


Produkty przyjazne dla skóry dla wszystkich typów skóry

Możesz mieć pewność, że nasze produkty są przyjazne dla skóry. Produkty Australian Bodycare są klasyfikowane jako przyjazne dla skóry w niezależnym teście dermatologicznym, któremu poddawane są wszystkie produkty przed wprowadzeniem ich na rynek.

Test dermatologiczny bada tolerancję skóry na produkt kosmetyczny i jest przeprowadzany przez wyszkolonych dermatologów w niezależnym centrum testowym. Przeprowadziliśmy między innymi testy dermatologiczne w laboratorium Hamilton International.

50 badanych osób w różnym wieku, różnej płci i o różnym typie skóry (w tym 25 osób ze skórą suchą, atopową i wrażliwą) umieszcza próbkę produktu na skórze, którą następnie przykrywa się plastrem na 48 godzin. Jeśli skóra nie reaguje, produkt można sklasyfikować jako przyjazny dla skóry.

Wszystkie produkty Australian Bodycare przeszły testy dermatologiczne i zostały sklasyfikowane jako przyjazne dla skóry. Również dla osób o wrażliwej skórze.

Zarejestrowane przez nas reklamacje wyraźnie pokazują, że nasze produkty są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. Rejestrujemy wszystkie otrzymane skargi, a wskaźnik skarg jest bardzo niski. Bardzo niewiele skarg dotyczy podrażnień skóry.

Podrażnienie skóry niekoniecznie jest spowodowane negatywną reakcją na substancje zapachowe Limonene, Linalool lub Geraniol, które naturalnie występują w olejku z drzewa herbacianego, ale może być również spowodowane nadwrażliwością na inne składniki produktu.  


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz zagłębić się w testy i analizy naszych produktów, linki do nich znajdziesz tutaj. Są one dość techniczne, więc znajdziesz również link do wniosków, jeśli chcesz je tylko przeczytać.

Zawsze możesz skontaktować się z nami pod adresem info@australian-bodycare.com. Chętnie odpowiemy na pytania w razie jakichkolwiek wątpliwości. Odpowiadamy na zapytania klientów we wszystkie dni tygodnia, więc szybko się z nami skontaktujesz.

Skoncentrowany olejek z drzewa herbacianego na problemy skórne
100% naturalny i nierozcieńczony olejek z drzewa herbacianego z Australii
+15.000 recenzji
Cena regularna Od 39,99 zl
Cena promocyjna Od 39,99 zl Cena regularna
Skoncentrowany olejek z drzewa herbacianego na problemy skórne - 100% naturalny i nierozcieńczony olejek z drzewa herbacianego z Australii

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie