Obraz Anny Thestrup Anders

Zweryfikowane przez Anne Thestrup Meimbresse

Spis treści:

Fakty

Najlepszym sposobem na uniknięcie czerwonych zgrubień po goleniu jest zapobieganie. A najlepszym sposobem na zapobieganie tym uciążliwym zgrubieniom jest zwalczanie bakterii.

Dlaczego powstają zgrubienia po goleniu
Podczas golenia pory i mieszki włosowe otwierają się, co czyni je podatnymi na działanie bakterii. Mówiąc wprost, to właśnie bakterie powodują wrastanie włosków i czerwone, zaognione zgrubienia po goleniu.


1. Przed goleniem

Musisz wiedzieć: 
Najważniejszy jest dobry początek. Kluczowe znaczenie dla golenia maszynką bez czerwonych zgrubień ma stosowanie intymnego płynu do mycia przed goleniem ze środkiem antybakteryjnym, który skutecznie przeciwdziała bakteriom w obszarze, który chcesz ogolić.

Nie popełnij tego błędu:
Pomijanie czynności przygotowawczych. Jeśli rozpoczniesz golenie bez usunięcia bakterii, które powodują czerwone zgrubienia, z pewnością po goleniu pojawią się czerwone zgrubienia.


2. Podczas golenia

Musisz wiedzieć: 
Potrzebujesz żelu do golenia, który skutecznie zwalcza bakterie i ułatwia golenie. Żel działa w połączeniu z ostrzem, jednocześnie zwalczając bakterie, dzięki czemu nie rozwijają się one w czerwone guzki. Ostrze maszynki powoduje otwieranie się mieszków włosowych, dlatego ważne jest, aby chronić się przed bakteriami również podczas golenia intymnego.

Nie popełnij tego błędu:
Nigdy nie gol się na suchej skórze bez użycia żelu do golenia. Spowoduje to pociągnięcie skóry zamiast ślizgania się po niej. Powoduje to rozdarcie skóry, przez co staje się ona bardziej podatna na bakterie i zaczerwienienia.


3. Po goleniu

Musisz wiedzieć: 
Po goleniu intymnym należy delikatnie obchodzić się ze skórą. Skóra w tym delikatnym obszarze jest jeszcze bardziej wrażliwa niż wcześniej. Dlatego należy zapewnić skórze odpowiednią pielęgnację. Na przykład użyj  Intim Balm od Australian Bodycare. Balsam nawilża i odżywia skórę, a dzięki zawartości pieprzu tasmańskiego na liście naturalnych składników można ukoić i uspokoić podrażnioną skórę. Skóra jest wzmocniona, dzięki czemu jest zdrowa i silna.

Nie popełnij tego błędu:
Nie popełnij błędu zapominając o najważniejszej rzeczy na koniec. Po zakończeniu golenia nadal istnieje miejsce dla bakterii, jeśli nie zakończysz golenia preparatem takim jak nasz balsam Intim, który skutecznie przeciwdziała bakteriom. Pozwoli to usunąć ostatnie bakterie, które mogły spowodować zaczerwienienia.


Jak wykonać 3 powyższe kroki

  1. Umyj obszar za pomocą Intim Wash, aby usunąć bakterie.
  2. Dokładnie spłukaj letnią wodą.
  3. Nałóż Intim Shave (żel do golenia), odczekać minutę i ogol się zgodnie z kierunkiem włosów.
  4. Dokładnie spłukaj letnią wodą.
  5. Nałóż Intim Balm na obszar po goleniu.

Informacje o produktach:

Intim Wash – 200 ml
Intim Wash wykorzystuje naturalny olejek z drzewa herbacianego, kwas mlekowy i witaminę C ze śliwki kakadu, aby zapewnić skuteczną ochronę przed zaczerwienieniami, wrastającymi włoskami i innymi problemami skórnymi po goleniu intymnym. Kwas mlekowy oczyszcza i odświeża skórę, a antybakteryjne działanie olejku z drzewa herbacianego przeciwdziała bakteriom powodującym zaczerwienienia po goleniu intymnym.

Intim Shave – 100 ml
Intim Shave (żel do golenia) zawiera antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego, który zwalcza bakterie i utrzymuje skórę zdrową i czystą po goleniu. Intim Shave to całkowicie przezroczysty żel do golenia. Zapewnia to lepszą widoczność miejsc golenia. Oznacza to, że masz większe szanse na uniknięcie bolesnych wpadek podczas golenia intymnego.

Intim Balm – 100 ml
Intim Balm zmniejsza ryzyko powstawania zacięć, wrastających włosków i zaczerwienień związanych z goleniem intymnym. Balsam zawiera naturalne substancje aktywne, takie jak alantoina, pieprz tasmański i antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego, które skutecznie zapobiegają dyskomfortowi po goleniu intymnym.

Produkty do higieny intymnej Australian Bodycare mają regulowane pH do użytku intymnego i są testowane dermatologicznie, więc możemy zapewnić, że nasze produkty są przyjazne dla skóry - nawet dla osób o wrażliwej skórze.

Zestaw produktów do golenia intymnego
3 produkty przeciw wrastającym włoskom, podrażnieniom i czerwonym krostkom po goleniu intymnym
+15.000 recenzji
Cena regularna 149,99 zl
Cena promocyjna 149,99 zl Cena regularna 179,99 zl
Zestaw produktów do golenia intymnego - 3 produkty przeciw wrastającym włoskom, podrażnieniom i czerwonym krostkom po goleniu intymnym

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie