Obraz Anny Thestrup Anders

Zweryfikowane przez Anne Thestrup Meimbresse

Spis treści:

Dlaczego mężczyźni mają wysokie skronie

Łysienie typu męskiego jest również znane jako łysienie androgenowe i w 9 na 10 przypadków jest spowodowane czynnikami hormonalnymi i predyspozycjami dziedzicznymi. Oznacza to, że jeśli twój tata jest łysy, możesz się założyć, że to samo stanie się z tobą.

Ale inne czynniki również odgrywają rolę. Zła dieta i niedobory witamin mogą prowadzić do przerzedzania się włosów, a witaminy B i C w szczególności przyczyniają się do wzrostu zdrowych, pełnych włosów.

Do tego dochodzi stres, który oprócz szkodzenia ogólnemu zdrowiu poprzez tworzenie nierównowagi hormonalnej, może mieć bezpośredni negatywny wpływ na wzrost włosów. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że wyrywasz włosy z frustracji, ale dlatego, że produkujesz więcej hormonu kortyzolu, który zmienia Cię zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Zestaw przeciw wypadaniu włosów z biotyną i Capilia Longa
3 produkty do włosów cienkich, delikatnych z tendencją do wypadania
+15.000 recenzji
Cena regularna 199,99 zl
Cena promocyjna 199,99 zl Cena regularna 249,99 zl
3 produkty do włosów cienkich, delikatnych z tendencją do wypadania

3 wskazówki zapobiegające wypadaniu włosów

Zapobieganie jest zawsze łatwiejsze niż leczenie, a jeśli chodzi o wypadanie włosów, zapobieganie nie jest nawet takie trudne. Z pomocą 3 prostych produktów, które są tak łatwe w użyciu jak szampon, będziesz na dobrej drodze do zapobiegania wysokim skroniom w mgnieniu oka. Hej, jeśli nie dbasz o swój samochód, w końcu się zepsuje. To samo dotyczy włosów, a te produkty sprawią, że będą one mocniejsze.

Serum przeciw wypadaniu włosów Australian Bodycare

Longa, który ma klinicznie udowodniony wpływ na wypadanie włosów. Serum przeciw wypadaniu włosów zawiera również naturalny antybakteryjny Tea Tree olejek, a wraz z witaminą biotyną zapewnia skórze głowy najlepsze warunki dla grubszych i mocniejszych włosów.

Serum przeciw wypadaniu włosów z biotyną i Capilia Longa
Serum do pielęgnacji włosów wypadających, cienkich i przerzedzonych
+15.000 recenzji
Cena regularna Od 109,99 zl
Cena promocyjna Od 109,99 zl Cena regularna
Serum przeciw wypadaniu włosów z biotyną i Capilia Longa - Serum do pielęgnacji włosów wypadających, cienkich i przerzedzonych

Szampon przeciw wypadaniu włosów Australian Bodycare

Szampon przeciw wypadaniu włosów od Australian Bodycare zawiera unikalne połączenie w 100% naturalnego Capilia Longa i Tea Tree olejku, które współpracują ze sobą, aby stworzyć najlepsze warunki dla włosów, a Capilia Longa ma klinicznie udowodniony korzystny wpływ na wypadanie włosów.

Szampon przeciw wypadaniu włosów z biotyną i Capilia Longa
Szampon z drzewa herbacianego przeciw wypadaniu włosów i przerzedzaniu się włosów
+15.000 recenzji
Cena regularna Od 69,99 zl
Cena promocyjna Od 69,99 zl Cena regularna
Szampon przeciw wypadaniu włosów z biotyną i Capilia Longa - Szampon z drzewa herbacianego przeciw wypadaniu włosów i przerzedzaniu się włosów

Spray przeciw wypadaniu włosów Australian Bodycare

Spray przeciw wypadaniu włosów od Australian Bodycare zawiera te same składniki aktywne, co serum i szampon, co pomaga przeciwdziałać wypadaniu włosów. Możesz użyć sprayu po wzięciu prysznica, ale możesz go również użyć na suche włosy, co jest świetnym rozwiązaniem na te dni, kiedy pomijasz prysznic.

Spray do ochrony włosów cienkich
Spray do pielęgnacji wypadających włosów, do włosów cienkich
+15.000 recenzji
Cena regularna 69,99 zl
Cena promocyjna 69,99 zl Cena regularna
Spray do ochrony włosów cienkich - Spray do pielęgnacji wypadających włosów, do włosów cienkich

Jak korzystać z produktów

Aby osiągnąć najlepszy efekt, zaleca się stosowanie tych 3 produktów razem. Nie wszystkie naraz, ale w taki sposób, aby naturalnie pasowały do codziennego życia. Należy podkreślić, że większość osób zaczyna widzieć rezultaty po 12-20 tygodniach.

Serum: Codziennie wmasowywać w skórę głowy i pozostawić do wchłonięcia. Serum nie musi być ponownie zmywane i nie jest konieczne mycie włosów przed nałożeniem serum. Nakładanie serum powinno być częścią wieczornej rutyny, aby aktywne składniki serum mogły działać podczas snu.

Szampon: Używaj szamponu codziennie, gdy bierzesz prysznic. Delikatnie wmasuj szampon w mokre włosy i skórę głowy i pozostaw na 2-3 minuty przed spłukaniem.

Spray: Stosować po prysznicu lub na suche włosy.

Dlaczego warto wybrać produkty przeciw wypadaniu włosów Australian Bodycare?

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w opracowywaniu rozwiązujących problemy produktów do pielęgnacji skóry, które są sprzedawane w, Australian Bodycare posiada bogate doświadczenie i wiedzę specjalistyczną w zakresie pielęgnacji skóry.

Naukowcy wykorzystali to doświadczenie i wiedzę, aby opracować 3 nowe produkty przeciw wypadaniu włosów, wszystkie oparte na naturalnych składnikach aktywnych i dostosowane do potrzeb osób, które chcą zapobiegać wypadaniu włosów.

I stoją za swoimi produktami, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancję satysfakcji na wszystko, co kupujesz w sklepie internetowym Australian Bodycare.

Zestaw przeciw wypadaniu włosów z biotyną i Capilia Longa
3 produkty do włosów cienkich, delikatnych z tendencją do wypadania
+15.000 recenzji
Cena regularna 199,99 zl
Cena promocyjna 199,99 zl Cena regularna 249,99 zl
3 produkty do włosów cienkich, delikatnych z tendencją do wypadania

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie