Obraz Anny Thestrup Anders

Zweryfikowane przez Anne Thestrup Meimbresse

Spis treści:

1. Unikaj bakterii na skórze

Podczas golenia intymnego łatwo jest uzyskać czerwone i swędzące guzki na skórze wkrótce po goleniu. Te czerwone zgrubienia są również znane jako zgrubienia od maszynki do golenia i są spowodowane przez bakterie dostające się do porów skóry.

Dlatego utrzymanie skóry w czystości jest najważniejszym elementem udanego golenia intymnego bez zaczerwienień. Pod prysznicem, przed goleniem, umyj się płynem Intimate Wash z kompletnego zestawu do higieny intymnej Australian Bodycare.

Wszystkie produkty zawierają olejek z drzewa herbacianego, który skutecznie zwalcza bakterie. Myjka skutecznie oczyszcza skórę z bakterii dzięki naturalnym składnikom aktywnym, pozostawiając skórę gotową do golenia.

Przed goleniem należy również rozgrzać skórę ciepłą wodą. Zmiękcza to zarówno skórę, jak i włosy, czyniąc je bardziej elastycznymi przed goleniem.

Na koniec dokładnie spłucz skórę i nałóż balsam Intimate Balm, który szybko łagodzi i chłodzi delikatną skórę po goleniu, pozostawiając ją świeżą i zdrową. Intim Balm zapewnia również skórze najlepsze odżywienie. Intim Balm głęboko nawilża, wzmacniając skórę i czyniąc ją wyjątkowo sprężystą. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry - nawet najbardziej wrażliwej


2. Maszynka do golenia musi być tylko Twoja

Aby zapewnić sobie piękne i dokładne golenie, pamiętaj, że Twoja maszynka do golenia jest spersonalizowana. Oznacza to, że nie możesz dzielić się nią z nikim innym - nawet ze swoim partnerem. Wszyscy mamy florę bakteryjną na skórze, a jeśli dzielisz się maszynką z innymi, obce bakterie dostaną się do mieszków włosowych i będziesz musiał poradzić sobie z nieestetycznymi zgrubieniami po goleniu.

Podczas golenia należy również pamiętać o używaniu ostrej i czystej maszynki. Tępe ostrze uszkodzi i rozerwie skórę, pozostawiając skaleczenia i zaczerwienienia. Zanim użyjesz ostrza, zastosuj Intim Shave Gel, który podobnie jak inne produkty Australian Bodycare zawiera olejek z drzewa herbacianego, który przeciwdziała bakteriom powodującym zaczerwienienia. Żel jest przezroczysty, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad goleniem intymnym, a ostrze łatwiej przesuwa się po delikatnej skórze okolic intymnych.


Zalecane produkty

Zestaw produktów do golenia intymnego
3 produkty przeciw wrastającym włoskom, podrażnieniom i czerwonym krostkom po goleniu intymnym
+15.000 recenzji
Cena regularna 149,99 zl
Cena promocyjna 149,99 zl Cena regularna 179,99 zl
Zestaw produktów do golenia intymnego - 3 produkty przeciw wrastającym włoskom, podrażnieniom i czerwonym krostkom po goleniu intymnym

3. Używaj czystych, skutecznych produktów

Mimo że perfumy pachną wspaniale, narażenie skóry na kontakt z ostrym alkoholem zawartym w perfumach jest trudne. Dlatego ważne jest, aby dbać o skórę przed, w trakcie i po goleniu intymnym za pomocą produktów odżywczych i wzmacniających. Wszystkie nasze produkty są testowane dermatologicznie i dlatego są odpowiednie dla skóry wrażliwej. Olejek z drzewa herbacianego jako jeden z głównych składników aktywnych produktów Australian Bodycare zapewnia skuteczną pielęgnację skóry przed, w trakcie i po goleniu, jednocześnie skutecznie zwalczając bakterie powodujące zaczerwienienia.

Pielęgnacja po goleniu jest często zapominana, ale jest równie ważna. Skóra po goleniu jest wyjątkowo delikatna i nadal narażona na działanie bakterii. Użyj na przykład Intim Balm, który jest szczególnie dobry do nawilżania i utrzymywania mieszków włosowych w czystości, dzięki czemu skóra po goleniu pozostaje gładka i piękna.


Dodatkowa wskazówka: Nie gol się przed uprawianiem sportu

Chociaż możesz ogolić okolice intymne tuż przed pójściem na siłownię, jest to zły pomysł. Po goleniu mieszki włosowe są bardziej otwarte, a zatem bardziej podatne na bakterie. Pot nie jest sterylny i zawiera wiele bakterii, które mogą wpełzać do mieszków włosowych i powodować podrażnienia skóry oraz czerwone, zaognione guzki. Dlatego przed goleniem należy zawsze poczekać do zakończenia treningu.


Dlaczego po goleniu intymnym pojawiają się czerwone guzki?

Jeśli jeszcze nie zdałeś sobie z tego sprawy, chcielibyśmy Ci o tym przypomnieć. Po goleniu intymnym pojawiają się nieestetyczne czerwone guzki, ponieważ mieszki włosowe i pory otwierają się i zostają zainfekowane bakteriami. Jest to rodzaj zapalenia, dlatego czerwone guzki czasami przypominają małe pryszcze.

Tak więc, jeśli chodzi o osiągnięcie czystego i pięknego golenia intymnego, ważne jest, aby mieć odpowiedni sprzęt i produkty do utrzymania higieny, która jest w stanie zwalczać bakterie. Dzięki właściwościom antyseptycznym olejku z drzewa herbacianego jest on niezastąpiony w walce z czerwonymi wypryskami - a produkty z tym środkiem antybakteryjnym zapewniają nieskazitelne golenie intymne.


Jak uniknąć zacięć maszynką, wrastających włosków i zaczerwienień dzięki odpowiednim produktom:

  1. Umyć obszar płynem do higieny intymnej w celu usunięcia bakterii.
  2. Dokładnie spłukać letnią wodą.
  3. Nałożyć żel do golenia, odczekać minutę i golić się zgodnie z kierunkiem włosków.
  4. Dokładnie spłukać letnią wodą.
  5. Nałożyć balsam intymny na obszar po goleniu.

Informacje o produktach:

Intim wash – 200 ml
Intim Wash wykorzystuje naturalny olejek z drzewa herbacianego, kwas mlekowy i witaminę C ze śliwki kakadu, aby zapewnić skuteczną ochronę przed czerwonymi guzkami, zaczerwienieniami, wrastającymi włoskami i innymi problemami skórnymi po goleniu intymnym. Kwas mlekowy oczyszcza i odświeża skórę, a antybakteryjne działanie olejku z drzewa herbacianego przeciwdziała bakteriom powodującym zaczerwienienia po goleniu intymnym.

Intim shave – 100 ml
Intim Shave zawiera antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego, który zwalcza bakterie i utrzymuje skórę zdrową i czystą po goleniu. Intim Shave to całkowicie przezroczysty żel do golenia. Zapewnia to lepszy przegląd miejsc golenia. Oznacza to, że masz większą szansę na uniknięcie bolesnych wpadek podczas golenia intymnego.

Intim balm – 100 ml
Balsam Intim zmniejsza ryzyko powstawania zacięć, wrastających włosków i zaczerwienień związanych z goleniem intymnym. Balsam zawiera naturalne składniki aktywne, takie jak alantoina, pieprz tasmański i antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego, aby skutecznie zapobiegać dyskomfortowi po goleniu intymnym.

Produkty do higieny intymnej Australian Bodycare mają regulowane pH do użytku intymnego i są testowane dermatologicznie, dzięki czemu możemy zapewnić, że nasze produkty są przyjazne dla skóry - nawet dla osób o wrażliwej skórze.

Produkty Australian Bodycare są dostępne w aptekach i bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Produkty Australian Bodycare

Zestaw produktów do golenia intymnego
3 produkty przeciw wrastającym włoskom, podrażnieniom i czerwonym krostkom po goleniu intymnym
+15.000 recenzji
Cena regularna 149,99 zl
Cena promocyjna 149,99 zl Cena regularna 179,99 zl
Zestaw produktów do golenia intymnego - 3 produkty przeciw wrastającym włoskom, podrażnieniom i czerwonym krostkom po goleniu intymnym

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie