Obraz Anny Thestrup Anders

Zweryfikowane przez Anne Thestrup Meimbresse

Spis treści:

1. Unikaj bakterii na skórze

Podczas golenia intymnego łatwo jest uzyskać czerwone i swędzące guzki na skórze wkrótce po goleniu. Te czerwone zgrubienia są również znane jako zgrubienia od maszynki do golenia i są spowodowane przez bakterie dostające się do porów skóry.

Dlatego utrzymanie skóry w czystości jest najważniejszym elementem udanego golenia intymnego bez czerwonych zgrubień. Pod prysznicem, przed goleniem, należy umyć się płynem zawartym w tym kompletnym zestawie do golenia intymnego dla mężczyzn.

Wszystkie produkty zawierają olejek z drzewa herbacianego, który skutecznie zwalcza bakterie. Płyn do mycia skutecznie oczyszcza skórę z bakterii dzięki naturalnym składnikom aktywnym, pozostawiając skórę gotową do golenia.

Przed goleniem ważne jest również rozgrzanie skóry ciepłą wodą. Zmiękcza to zarówno skórę, jak i włosy, czyniąc je bardziej elastycznymi przed goleniem.

Na koniec dokładnie spłucz skórę i użyj zestawu po goleniu, który szybko łagodzi i chłodzi delikatną skórę po goleniu, pozostawiając ją świeżą i zdrową. Ponadto Intim balm zapewnia skórze najlepsze odżywienie. Głęboko nawilża skórę po goleniu, wzmacniając ją i nadając jej wyjątkową sprężystość. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry - nawet najbardziej wrażliwej.


2. Maszynka do golenia powinna być tylko Twoja

Aby zapewnić sobie piękne i dokładne golenie, pamiętaj, że Twoja maszynka do golenia jest tylko Twoja. Oznacza to, że nie możesz dzielić się nią z nikim innym - nawet ze swoim partnerem. Wszyscy mamy florę bakteryjną na skórze, a jeśli dzielisz się maszynką z innymi, obce bakterie dostaną się do mieszków włosowych i będziesz musiał poradzić sobie z nieestetycznymi zgrubieniami po goleniu.

Podczas golenia należy również pamiętać o używaniu ostrej i czystej maszynki. Tępe ostrze uszkodzi i rozerwie skórę, pozostawiając skaleczenia i zaczerwienienia. Zanim użyjesz ostrza, zastosuj żel do golenia od Australian Bodycare, który, podobnie jak inne produkty Australian Bodycare, zawiera olejek z drzewa herbacianego, który przeciwdziała bakteriom powodującym czerwone zgrubienia. Intim shave jest przezroczysty, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad goleniem intymnym, a ostrze łatwiej przesuwa się po delikatnej skórze okolic intymnych.


3. Używaj czystych, skutecznych produktów

Mimo że perfumy pachną wspaniale, narażenie skóry na kontakt z ostrym alkoholem zawartym w perfumach jest trudne. Dlatego ważne jest, aby dbać o skórę przed, w trakcie i po goleniu intymnym za pomocą produktów odżywczych i wzmacniających. Wszystkie nasze produkty są testowane dermatologicznie i dlatego są odpowiednie dla skóry wrażliwej. Olejek z drzewa herbacianego jako jeden z głównych składników aktywnych produktów Australian Bodycare zapewnia skuteczną pielęgnację skóry przed, w trakcie i po goleniu, jednocześnie skutecznie zwalczając bakterie powodujące zaczerwienienia.

Pielęgnacja po goleniu jest często zapominana, ale jest równie ważna. Skóra po goleniu jest wyjątkowo delikatna i nadal narażona na działanie bakterii. Używaj na przykład Intim balm, który jest szczególnie dobry do nawilżania i utrzymywania mieszków włosowych w czystości, dzięki czemu skóra po goleniu pozostaje gładka i piękna.


Dodatkowa wskazówka: Nie gol się przed uprawianiem sportu

Chociaż możesz ogolić okolice intymne tuż przed pójściem na siłownię, jest to zły pomysł. Po goleniu mieszki włosowe są bardziej otwarte, a zatem bardziej podatne na bakterie. Pot nie jest sterylny i zawiera wiele bakterii, które mogą wpełzać do mieszków włosowych i powodować podrażnienia skóry oraz czerwone, zaognione guzki. Dlatego przed goleniem należy zawsze poczekać do zakończenia treningu.


Dlaczego po goleniu intymnym pojawiają się czerwone guzki?

Jeśli jeszcze nie zdałeś sobie z tego sprawy, chcielibyśmy Ci o tym przypomnieć. Po goleniu intymnym pojawiają się nieestetyczne czerwone guzki, ponieważ mieszki włosowe i pory otwierają się i zostają zainfekowane bakteriami. Jest to rodzaj zapalenia, dlatego czerwone guzki czasami przypominają małe pryszcze.

Tak więc, jeśli chodzi o osiągnięcie czystego i pięknego golenia intymnego, ważne jest, aby mieć odpowiedni sprzęt i produkty do utrzymania higieny, która jest w stanie zwalczać bakterie. Dzięki właściwościom antyseptycznym olejku z drzewa herbacianego jest on niezastąpiony w walce z czerwonymi wypryskami - a produkty z tym środkiem antybakteryjnym zapewniają nieskazitelne golenie intymne.


Jak uniknąć zacięć maszynką, wrastających włosków i zaczerwienień dzięki odpowiednim produktom:

  1. Umyj obszar Intim Wash, aby usunąć bakterie.
  2. Dokładnie spłucz letnią wodą.
  3. Nałóż Intim Shave, odczekaj minutę i ogol się zgodnie z kierunkiem włosów.
  4. Dokładnie spłukać letnią wodą.
  5. Nałożyć Intim balm na obszar po goleniu.

Informacje o produktach:

Intim Wash – 200 ml
Płyn do mycia twarzy wykorzystuje naturalny olejek z drzewa herbacianego, aby zapewnić skuteczną ochronę przed zaczerwienieniami, wrastającymi włoskami i innymi problemami skórnymi po goleniu intymnym. Antybakteryjne działanie olejku z drzewa herbacianego przeciwdziała bakteriom powodującym zaczerwienienia po goleniu intymnym.

Intim Shave – 100 ml
Żel do golenia zawiera antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego, który zwalcza bakterie i utrzymuje skórę zdrową i czystą po goleniu. Żel do golenia jest całkowicie przezroczysty. Zapewnia to lepszy przegląd miejsc golenia. Oznacza to, że masz większe szanse na uniknięcie bolesnych wpadek podczas golenia intymnego.

Intim Balm – 100 ml
Balsam po goleniu zmniejsza ryzyko powstawania zacięć, wrastających włosków i zaczerwienień związanych z goleniem intymnym. Balsam zawiera naturalne substancje aktywne, takie jak alantoina, pieprz tasmański i antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego, które skutecznie zapobiegają dyskomfortowi po goleniu intymnym.

Produkty Australian Bodycare są testowane dermatologicznie, więc możemy zapewnić, że nasze produkty są przyjazne dla skóry - nawet dla osób o wrażliwej skórze.

Zestaw produktów do golenia intymnego
3 produkty przeciw wrastającym włoskom, podrażnieniom i czerwonym krostkom po goleniu intymnym
+15.000 recenzji
Cena regularna 149,99 zl
Cena promocyjna 149,99 zl Cena regularna 179,99 zl
Zestaw produktów do golenia intymnego - 3 produkty przeciw wrastającym włoskom, podrażnieniom i czerwonym krostkom po goleniu intymnym

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie