Obraz Anny Thestrup Anders

Zweryfikowane przez Anne Thestrup Meimbresse

Spis treści:

Doświadcz gładkiego i zmysłowego brazylijskiego zabiegu Vax

Wosk brazylijski jest znany z wielu zalet, które sprawiły, że jest to preferowana metoda dla wielu kobiet:

 1. Długotrwały brak owłosienia: Jedną z największych zalet Brazilian Vax jest to, że rezultaty utrzymują się dłużej w porównaniu z innymi metodami usuwania owłosienia, takimi jak golenie lub kremy do depilacji. Po udanym zabiegu możesz cieszyć się jedwabiście gładką i pozbawioną owłosienia skórą przez wiele tygodni.
 2. Delikatniejszy porost włosów: Po wielokrotnych zabiegach Brazilian Vax włosy mogą z czasem stać się słabsze i delikatniejsze. Oznacza to, że stają się mniej widoczne i mniej uciążliwe między zabiegami.
 3. Gładsza skóra: Brazilian Vax usuwa nie tylko włoski, ale także martwe komórki naskórka znajdujące się na powierzchni skóry. Skutkuje to gładszą i bardziej równomierną teksturą skóry, która jest miękka w dotyku i poprawia wygląd okolic intymnych.
 4. Długotrwałe rezultaty: Zabieg Brazilian Vax zapewnia długotrwałe rezultaty. Oznacza to, że możesz cieszyć się wolną od włosów i gładką skórą przez dłuższy czas, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uniknąć częstego usuwania włosów.

Ze względu na te korzyści, Brazilian Vax stał się niezwykle popularny wśród kobiet, które chcą uzyskać gładką skórę w okolicy intymnej bez owłosienia. Ważne jest, aby wspomnieć, że zabieg Brazilian Vax wymaga umiejętności i wiedzy, dlatego zaleca się wykonanie go przez profesjonalistę w celu uzyskania najlepszych i najbezpieczniejszych rezultatów.

Balsam po depilacji woskiem
Balsam do stosowania po depilacji woskiem, depilacja bikini & bikini brazylijskie
+15.000 recenzji
Cena regularna Od 109,99 zl
Cena promocyjna Od 109,99 zl Cena regularna
Balsam po depilacji woskiem - Balsam do stosowania po depilacji woskiem, depilacja bikini & bikini brazylijskie

Przygotowanie do brazylijskiego Vax: Jak się przygotować?

Przed rozpoczęciem zabiegu Brazilian Vax należy poczynić kilka ważnych przygotowań. Kroki te pomogą zapewnić, że zabieg będzie tak skuteczny i komfortowy, jak to tylko możliwe.

 1. Przygotowanie fizyczne: Przed zabiegiem ważne jest, aby upewnić się, że obszar, który ma być woskowany, jest czysty i suchy, użyj wcześniej Intim Wash firmy Australian Bodycare, aby upewnić się, że obszar jest czysty. Przed zabiegiem należy wziąć prysznic i unikać nakładania na skórę kremów, olejków lub balsamów, ponieważ może to zmniejszyć skuteczność wosku. W przypadku dłuższych włosów zaleca się przycięcie ich do odpowiedniej długości przed zabiegiem.
 2. Długość i wzrost włosów: Aby uzyskać najlepsze rezultaty depilacji brazylijskiej Vax, ważne jest, aby włosy miały odpowiednią długość i wzrost. Idealnie, włosy powinny mieć około 0,5-1 cm długości, aby wosk mógł je dobrze uchwycić i skutecznie usunąć. Unikaj golenia obszaru przez co najmniej 2-3 tygodnie przed zabiegiem, aby zapewnić wystarczający wzrost włosów.
 3. Przygotowanie skóry: Aby zminimalizować ryzyko podrażnień i wrastania włosków po zabiegu, warto złuszczyć skórę na kilka dni przed depilacją brazylijską. Użyj delikatnego peelingu do ciała Australian Bodycare, aby usunąć martwe komórki naskórka i przygotować skórę do depilacji woskiem. Delikatnie wmasuj peeling w skórę okrężnymi ruchami, a następnie dokładnie spłucz. Należy jednak unikać złuszczania naskórka tuż przed zabiegiem, aby uniknąć podrażnień.

Postępując zgodnie z tymi krokami przygotowawczymi, w tym stosując delikatny peeling do ciała Australian Bodycare, możesz upewnić się, że jesteś gotowa na najlepszy możliwy zabieg Brazilian Vax i osiągnąć pożądane rezultaty. Teraz, gdy jesteś gotowa na zabieg, możemy przejść do następnego kroku.


Proces depilacji woskiem brazylijskim: przewodnik krok po kroku po gładkiej depilacji

Po przygotowaniu skóry i przygotowaniu się do wykonania zabiegu Brazilian Vax, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem krok po kroku:

 1. Przygotowanie produktów i narzędzi: Upewnij się, że masz pod ręką wszystkie niezbędne produkty i narzędzia, w tym zestaw do depilacji brazylijskiej Australian Bodycare, który obejmuje balsam po depilacji, płyn do higieny intymnej i peeling do ciała. Produkty te zostały specjalnie opracowane, aby łagodzić i odżywiać skórę przed i po zabiegu.
 2. Podgrzej wosk: Postępuj zgodnie z instrukcjami na pojemniku z woskiem, aby podgrzać wosk do zalecanej temperatury. Ostrożnie przetestuj wosk na wewnętrznej stronie nadgarstka, aby upewnić się, że nie jest zbyt gorący i nie spowoduje oparzeń skóry.
 3. Nakładanie wosku: Używając szpatułki lub aplikatora w sztyfcie, nałóż wosk zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów w wybranym obszarze. Zachowaj ostrożność i precyzję, aby uzyskać równomierną i spójną warstwę wosku.
 4. Umieść pasek z woskiem: Umieść pasek z woskiem na wosku i delikatnie dociśnij, aby był mocno przymocowany. Pozostaw wosk i pasek z woskiem na miejscu przez kilka chwil, aby wosk przylgnął do włosków.
 5. Usuń pasek z woskiem: Przytrzymaj mocno skórę i jednym szybkim ruchem usuń pasek z woskiem pod włos. Oderwij pasek jednym płynnym ruchem, aby zminimalizować dyskomfort.
 6. Powtórz proces: Powtarzaj proces na wybranych obszarach, aż do usunięcia niechcianego owłosienia.
 7. Zakończenie zabiegu: Po depilacji woskiem nałóż na depilowane miejsca balsam After Wax Lotion z zestawu Australian Bodycare Brazilian Wax. Balsam ten pomaga ukoić i odżywić skórę oraz zmniejszyć wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia.
 8. Po depilacji woskiem brazylijskim: Ważne jest, aby skóra była czysta i nawilżona. Dlatego kontynuuj złuszczanie skóry w tym obszarze za pomocą peelingu do ciała Australian Bodycare. Zakończ złuszczanie, nawilżając skórę balsamem do ciała.

Konkretne techniki i metody mogą się różnić w zależności od stosowanej techniki brazylijskiej depilacji Vax. Ważne jest, aby dokładnie przestrzegać instrukcji dotyczących produktu i zabiegu, aby osiągnąć najlepsze wyniki i uniknąć uszkodzeń lub podrażnień skóry.

Zestaw kosmetyków do skóry po depilacji brazyliskiej
3 produkty do depilacji okolic intymnych i bikini
+15.000 recenzji
Cena regularna 299,99 zl
Cena promocyjna 299,99 zl Cena regularna 374,99 zl
Zestaw kosmetyków do skóry po depilacji brazyliskiej - 3 produkty do depilacji okolic intymnych i bikini

Czas trwania brazylijskiej depilacji Vax: Jak długo trwa depilacja?

Czas trwania zabiegu Brazilian Vax może się różnić w zależności od osoby. Ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać, że wyniki brazylijskiej depilacji Vax utrzymają się przez około 3-4 tygodnie. Po tym okresie włosy zaczną odrastać i zaleca się wykonanie kolejnego zabiegu w celu utrzymania pożądanego rezultatu.

Ważne jest, aby pamiętać, że na wzrost włosów i trwałość brazylijskiego Vax może wpływać kilka czynników, w tym indywidualne wzorce wzrostu włosów, zmiany hormonalne, genetyka i rutyna pielęgnacyjna. Niektóre osoby mogą doświadczać szybszego lub wolniejszego wzrostu włosów, co może wpływać na trwałość zabiegu.

Jeśli masz więcej pytań lub wątpliwości dotyczących zabiegu Brazilian Vax, zalecamy skontaktowanie się z profesjonalnym lekarzem lub przeczytanie bardziej szczegółowych informacji na ten temat. Zawsze najlepiej jest być dobrze poinformowanym, aby móc podejmować najlepsze decyzje dotyczące osobistych potrzeb i preferencji.


Często zadawane pytania dotyczące brazylijskiego Vax

Poniżej znajdują się odpowiedzi na niektóre z najczęstszych pytań i wątpliwości dotyczących brazylijskiej szczepionki Vax:


Czy brazylijski Vax jest bolesny?

Próg bólu różni się w zależności od osoby, ale normalne jest odczuwanie pewnego dyskomfortu podczas zabiegu. Ból można jednak zminimalizować, stosując wysokiej jakości produkty, takie jak pakiet Australian Bodycare Brazilian Wax, który został zaprojektowany tak, aby zabieg był bardziej komfortowy.


Jak długo trwa kuracja Brazilian Vax?

Czas trwania zależy od różnych czynników, takich jak wzrost włosów i leczony obszar. Ogólnie rzecz biorąc, zabieg może trwać od 30 minut do godziny.


Jak długo utrzymuje się wynik brazylijskiego Vax?

Wyniki mogą się różnić, ale zwykle można oczekiwać gładkiej skóry przez 3-6 tygodni, w zależności od cyklu wzrostu włosów.


Czy mogę wykonać brazylijski Vax w domu?

Ogólnie zaleca się, aby brazylijski wosk był wykonywany przez profesjonalnego lekarza, który ma doświadczenie i wiedzę na temat prawidłowej techniki i praktyk higienicznych. Jednak przy odpowiedniej wiedzy i przeszkoleniu można wykonać zabieg w domu.


Co należy zrobić przed i po zabiegu Brazilian Vax?

Przed zabiegiem ważne jest, aby pozwolić włosom urosnąć do zalecanej długości, unikać stosowania kremów lub olejków na tym obszarze i lekko złuszczać skórę, aby ją przygotować. Po zabiegu ważne jest, aby unikać opalania, gorących kąpieli i stosowania perfumowanych produktów na tym obszarze przez pierwsze 24-48 godzin, aby uniknąć podrażnień.


Czy Brazilian Vax jest odpowiedni dla mężczyzn?

Tak, zabieg Brazilian Vax może być również wykonywany u mężczyzn, aby uzyskać gładką i pozbawioną owłosienia strefę intymną. Zabieg nie jest ograniczony wyłącznie do kobiet i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Zestaw kosmetyków do skóry po depilacji brazyliskiej
3 produkty do depilacji okolic intymnych i bikini
+15.000 recenzji
Cena regularna 299,99 zl
Cena promocyjna 299,99 zl Cena regularna 374,99 zl
Zestaw kosmetyków do skóry po depilacji brazyliskiej - 3 produkty do depilacji okolic intymnych i bikini

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie