Obraz Anny Thestrup Anders

Zweryfikowane przez Anne Thestrup Meimbresse

Spis treści:

Co to jest mocznik?

Mocznik jest jedną z naturalnych substancji w Twoim organizmie, gdzie służy kilku różnym celom. Jednym z nich jest zwiększenie funkcji barierowej Twojej skóry, a także zmniejszenie odparowywania wody ze skóry. Mocznik jest również znany jako karbamid.

Możesz zapewnić swojej skórze więcej karbamidu dzięki kremom zawierającym mocznik, co sprawi, że będzie ona zdrowa i zadbana.


Jak działa mocznik?

Nie jest tajemnicą, że mocznik jest szczególnie dobry w pielęgnacji i nawilżaniu skóry. Ale jak to działa? I jaka jest korzyść z dodawania większej ilości jednej z substancji, które natura już dostarczyła do organizmu?

Mocznik jest jedną z najlepszych substancji, które dodają wodę do skóry i wiążą ją tam. Jeśli stosujesz mocznik na skórę w kremie z mocznikiem, wzmacniasz jedną z naturalnych substancji w organizmie. Wzmacnia ona zdolność Twojej skóry do wiązania wody w zewnętrznych warstwach.

To podstawa zdrowej, nawilżonej skóry. 

Jakie problemy rozwiązuje mocznik w kremach?

Jeśli masz problem z suchą skórą, być może próbowałeś już wszelkiego rodzaju kremów i produktów, aby rozwiązać ten problem.

Sucha skóra może być bardzo niewygodna i możesz ją mieć w dowolnym miejscu na ciele, na twarzy, dłoniach lub stopach.

Dobry krem z mocznikiem może pomóc w przypadku suchej skóry. Dostarcza wilgoci do skóry i pomaga złagodzić suchą skórę, która Cię niepokoi.

Krem do stóp 10% mocznik
Odżywczy krem do stóp z 100% naturalnym olejkiem z drzewa herbacianego
+15.000 recenzji
Cena regularna Od 64,99 zl
Cena promocyjna Od 64,99 zl Cena regularna
Krem do stóp 10% mocznik - Odżywczy krem do stóp z 100% naturalnym olejkiem z drzewa herbacianego

Dlaczego warto stosować mocznik w kremach?

Mocznik potrafi zdziałać cuda dla Twojej skóry.

Dodaje wilgoci, dzięki czemu Twoja skóra wygląda na zdrowszą i zadbaną. Jeśli znasz uczucie suchej skóry na dłoniach i stopach, wiesz również, że zdrowa, wilgotna skóra jest znacznie bardziej komfortowa.

Na rynku dostępne są różne formy kremu z mocznikiem:

  • Balsam do ciała
  • Kremy do twarzy
  • Kremy do stóp
  • Kremy do rąk
  • Inne rodzaje kremów

Różne kremy zawierają różne ilości mocznika

Stężenie mocznika jest różne w różnych kremach. Możesz dostać w ręce krem z niską zawartością mocznika około 5 % lub krem z aż 25 %.

W Australian Bodycare stosujemy wysoką zawartość mocznika. Nasze kremy z mocznikiem zawierają od 10% do 25% mocznika. Dlatego też są one bardzo skuteczne, jeśli chodzi o dodawanie wilgoci Twojej skórze i nadawanie jej zdrowszego wyglądu.

Pielęgnacja stóp: rozpieszczaj swoje stopy dobrym kremem z mocznikiem

Stopy to jeden z obszarów, w którym suchość skóry występuje najczęściej - ponieważ stopy są narażone na wszelkie czynniki. Muszą dźwigać cały Twój ciężar za każdym razem, gdy robisz krok, i trafiają do różnych butów o różnym stopniu wsparcia.

Innymi słowy, dobry krem do stóp jest niezbędny, aby dbać o stopy i utrzymać je w zdrowiu. Krem do stóp Australian Bodycare pielęgnuje Twoje stopy i nadaje się do codziennej pielęgnacji, nawet jeśli stały się już suche.

Krem do stóp 10% mocznik
Odżywczy krem do stóp z 100% naturalnym olejkiem z drzewa herbacianego
+15.000 recenzji
Cena regularna Od 64,99 zl
Cena promocyjna Od 64,99 zl Cena regularna
Krem do stóp 10% mocznik - Odżywczy krem do stóp z 100% naturalnym olejkiem z drzewa herbacianego

Zadbaj o swoje stopy, jeśli masz problem z pękającymi piętami

Jeśli skóra na stopach jest bardzo sucha, może łatwo się rozdwajać i tworzyć głębokie pęknięcia. Jest to niewygodne i nie wygląda to dobrze, gdy chcesz latem założyć odkryte buty.

Dzięki Australian Bodycare Heel Repair możesz zapewnić swoim piętom i stopom pielęgnację, której potrzebują. Zawartość mocznika w kremie zmiękcza skórę na stopach i zapewnia jej dużo nawilżenia. Najlepiej stosować krem z mocznikiem codziennie, aby leczyć popękane pięty lub zapobiegać ich pękaniu.

Zestaw do suchych stóp i pięt
Krem do stóp i krem do pięt z mocznikiem i olejkiem z drzewa herbacianego na suche stopy i pękające pięty
+15.000 recenzji
Cena regularna 109,99 zl
Cena promocyjna 109,99 zl Cena regularna 134,99 zl
Zestaw do suchych stóp i pięt - Krem do stóp i krem do pięt z mocznikiem i olejkiem z drzewa herbacianego na suche stopy i pękające pięty

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie