Obraz Anny Thestrup Anders

Zweryfikowane przez Anne Thestrup Meimbresse

Spis treści:

Co zrobić, aby usunąć pryszcze na ustach? 

Pryszcze nie są niebezpieczne, ale mogą być kosmetycznym utrapieniem. Na szczęście istnieją dobre sposoby na ich pielęgnację i pozbycie się czerwonych wyprysków. 

Łagodna i skuteczna pielęgnacja skóry

Jeśli masz pryszcze na wardze lub w innym miejscu na twarzy, pozbycie się ich wymaga odpowiedniej pielęgnacji skóry.

Jeśli masz pojedynczy pryszcz, który chcesz aby zniknął tak szybko, jak to możliwe, możesz użyć Spot Stick Australian Bodycare.

Spot Stick Sztyft na pryszcze z olejkiem z drzewa herbacianego
Działa przeciwko pryszczom i zaskórnikom
+15.000 recenzji
Cena regularna Od 44,99 zl
Cena promocyjna Od 44,99 zl Cena regularna 134,99 zl
Spot Stick Sztyft na pryszcze z olejkiem z drzewa herbacianego - Działa przeciwko pryszczom i zaskórnikom

Spot Stick skutecznie zwalcza pryszcze dzięki aktywnym składnikom, takim jak Tea Tree olejek i oczar wirginijski. Odżywia i łagodzi, sprawiając, że bolący pryszcz staje się mniej bolesny.

Tea Tree olejek ma działanie antyseptyczne i antybakteryjne, które czyni skórę bardziej odporną i oczyszcza ją z bakterii, ułatwiając jej gojenie.

Oczar wirginijski zamyka pory, aby zapobiec osadzaniu się brudu i zanieczyszczeń, które mogą zaostrzyć pryszcz, jednocześnie nawilżając skórę odpowiednim poziomem wilgoci.

Użyj praktycznego zestawu, aby pozbyć się pryszczy

Spot Stick jest częścią całego zestawu do twarzy z trzema innymi skutecznymi produktami przeciw zanieczyszczonej skórze: Face Wash, Fash Tonic, Fash Cream.

Produkty zostały opracowane dla skóry tłustej i zanieczyszczonej, ale także dla skóry suchej i wrażliwej - i są przeznaczone dla tych, którzy cierpią z powodu pryszczy w innych miejscach na twarzy. Wszystkie zawierają Tea Tree olejek, który ma działanie antybakteryjne i pomaga uzyskać czystą i wolną od wyprysków skórę.

Jak stosować produkty ze zestawu do twarzy w 4 krokach:

  1. Nawilż twarz i wmasuj Face Wash okrężnymi ruchami. Myj dokładnie przez 1-2 minuty, upewniając się, że twarz i pory są oczyszczone z oleju, bakterii i brudu. Spłucz myjkę letnią wodą i delikatnie osusz skórę czystym ręcznikiem.
  2. Nałóż Face Tonic na płatek kosmetyczny i delikatnie rozprowadź po twarzy delikatnymi pociągnięciami, aby głęboko oczyścić pory.
  3. Zakończ pielęgnację Face Cream, delikatnie wmasowując go w skórę. Upewnij się, że tonik do twarzy jest całkowicie suchy przed nałożeniem kremu, którego możesz używać na dzień i na noc, aby pozostawić na skórze antybakteryjny i ochronny film.
  4. Spot Stick pozwala intensywnie zwalczać wypryski, nakładając go bezpośrednio na pryszcz. Spot Stick jest przezroczysty, więc można go używać przed lub po nałożeniu makijażu. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy używać Spot Stick co najmniej cztery razy dziennie.
  5. Oczyszczaj skórę 1-2 razy dziennie - i nie zapominaj o tym. Nigdy też nie wyciskaj białego lub żółtawego pryszcza.

4 produkty dla skóry problematycznej
dla skóry problematycznej przeciwko zatkanym porom, pryszczom i zaskórnikom
+15.000 recenzji
Cena regularna 199,99 zl
Cena promocyjna 199,99 zl Cena regularna 234,99 zl
4 produkty dla skóry problematycznej

Inne dobre rady

Jeśli chcesz uniknąć pryszczy na ustach, istnieje kilka aktywnych i zapobiegawczych środków, które możesz podjąć.

  • Stosuj zdrową i zróżnicowaną dietę oraz pij dużo wody. Jest to korzystne nie tylko dla organizmu, ale także dla skóry. 
  • Unikaj nabiału - używaj alternatyw, takich jak mleko sojowe, migdałowe, owsiane lub ryżowe, które nie zawierają wysokiego poziomu hormonów. 
  • Oczyszczaj skórę łagodnymi i odżywczymi produktami rano i wieczorem, aby głęboko oczyścić pory - unikaj ostrych produktów do pielęgnacji skóry. Następnie wykonaj peeling, aby skutecznie usunąć martwe komórki naskórka.

Spot Stick Sztyft na pryszcze z olejkiem z drzewa herbacianego
Działa przeciwko pryszczom i zaskórnikom
+15.000 recenzji
Cena regularna Od 44,99 zl
Cena promocyjna Od 44,99 zl Cena regularna 134,99 zl
Spot Stick Sztyft na pryszcze z olejkiem z drzewa herbacianego - Działa przeciwko pryszczom i zaskórnikom

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie