Obraz Anny Thestrup Anders

Zweryfikowane przez Anne Thestrup Meimbresse

Spis treści:

Co to jest serum?

Serum to szczególny rodzaj pielęgnacji skóry. Jest to produkt do pielęgnacji skóry w najbardziej skoncentrowanej formie o bardzo płynnej konsystencji.

Oznacza to, że produkt zawiera wiele skutecznych i odżywczych składników, które ze względu na płynną konsystencję są w stanie wniknąć głęboko w skórę i będą niezwykle skuteczne.

Serum to często produkt do pielęgnacji skóry, który jest ukierunkowany na konkretny problem skórny. Może to być serum, które aktywnie działa na suchą, szarą lub tłustą skórę

Co zawiera serum? 

Zazwyczaj istnieją pewne podstawowe składniki, które są używane w serum. Mogą to być:

Oba te składniki są gwiazdami w pielęgnacji skóry. Jaki jest tego powód?

Kwas hialuronowy - sposób na nawilżenie i elastyczność

Kwas hialuronowy to niemal magiczny środek do pielęgnacji skóry. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze i organizmie, ale jego poziom systematycznie spada wraz z wiekiem - a wtedy skórze brakuje nawilżenia, sprężystości i blasku.

Kwas hialuronowy jest składnikiem wielu serum ze względu na jego wyjątkową zdolność do wiązania wilgoci. W rzeczywistości jest w stanie związać tysiąc razy więcej wilgoci niż sam waży, dlatego jest całkowicie niezbędny w codziennej rutynie, jeśli skóra potrzebuje nawilżenia. 

Serum z kwasem hialuronowym Australian Bodycare zapewnia skórze intensywną pielęgnację nawilżającą. Pomaga zredukować drobne zmarszczki i nadaje skórze więcej blasku, niezależnie od tego, czy masz skórę suchą, tłustą czy mieszaną. Innymi słowy, jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

Jest testowany dermatologicznie i w 100% wegański.

Zestaw z kwasem hialuronowym dla blasku i gładkości skóry
3 produkty dla uzyskania dużej ilości blasku i zminimalizowania drobnych zmarszczek
+15.000 recenzji
Cena regularna 219,99 zl
Cena promocyjna 219,99 zl Cena regularna 274,99 zl
Zestaw z kwasem hialuronowym dla blasku i gładkości skóry - 3 produkty dla uzyskania dużej ilości blasku i zminimalizowania drobnych zmarszczek

Niacynamid - wszechstronny środek do pielęgnacji skóry. 

Niacynamid jest formą witaminy B3. Wraz z innymi witaminami z grupy B jest ważnym składnikiem odżywczym, który jest jak smar w wielu procesach biologicznych, pomagając im optymalnie funkcjonować.

Witamina B3 pomaga zapobiegać uszkodzeniom DNA. Jednocześnie jest to jeden z najważniejszych kluczowych składników odżywczych dla zdrowia skóry.

To dlatego, że niacynamid jest korzystny dla wielu problemów skórnych, od zmęczonej, szarej skóry po drobne linie i zmarszczki. 

Australian Bodycare Niacinamide Serum głęboko pielęgnuje skórę, dostarczając jej mnóstwo składników odżywczych, dzięki czemu pory są zmniejszone, koloryt skóry wyrównany, a trądzik i trądzik różowaty złagodzone. Skóra staje się bardziej jednolita i piękniejsza. Serum jest w 100% wegańskie i może być stosowane codziennie - niezależnie od rodzaju skóry.

4 pak dla skóry z przebarwieniami i pryszczami
Głęboko oczyszczająca pielęgnacja skóry tłustej, z wypryskami i zaskórnikami
+15.000 recenzji
Cena regularna 249,99 zl
Cena promocyjna 249,99 zl Cena regularna 339,99 zl
4 pak dla skóry z przebarwieniami i pryszczami - Głęboko oczyszczająca pielęgnacja skóry tłustej, z wypryskami i zaskórnikami

Dlaczego warto stosować serum? 

Serum jest niezbędne na półce w łazience, jeśli chcesz zapewnić swojej skórze najlepsze szanse na zachowanie zdrowego i atrakcyjnego wyglądu.

Serum jest wypełnione wysoce skoncentrowanymi składnikami aktywnymi i zapewnia skórze idealne odżywienie. Jednocześnie płynna konsystencja pozwala mu szybciej i łatwiej wnikać w skórę i działać na jej problemy. 

Serum zostało opracowane w celu złagodzenia wielu problemów skórnych. Mogą to być:

Jeśli martwisz się jednym z tych problemów skórnych, gdy każdego ranka spoglądasz w lustro, serum pomoże Ci bezpiecznie wkroczyć na drogę do zdrowszej, bardziej miękkiej i atrakcyjnej skóry. 

Jak stosować serum w pielęgnacji twarzy?

Serum musi być stosowane we właściwy sposób w codziennej pielęgnacji skóry. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy przestrzeganie tego przewodnika krok po kroku.

  1. Dokładnie oczyść twarz z wszelkich zanieczyszczeń, na przykład za pomocą delikatnego i skutecznego płynu do mycia twarzy. Masuj twarz i szyję, a następnie spłucz letnią wodą.
  2. Nałóż serum, takie jak serum z niacynamidem lub serum z kwasem hialuronowym, po oczyszczeniu skóry. Nałóż niewielką ilość na i delikatnie wmasuj w skórę. Serum nie należy spłukiwać.
  3. Na koniec nałóż dobry, odżywczy krem, który zapewni skórze dużo nawilżenia - taki jak Krem do twarzy. Nałóż go na twarz i wmasywuj około minutę. Dzięki temu krem dobrze się wchłonie, a lekki masaż jednocześnie pobudzi skórę.

Uwaga: Ważne jest, aby stosować serum przed nałożeniem kremu na dzień lub na noc. W przeciwnym razie krem utworzy warstwę, która uniemożliwi serum wniknięcie w skórę na tyle głęboko, aby było skuteczne. 

4 pak dla skóry z przebarwieniami i pryszczami
Głęboko oczyszczająca pielęgnacja skóry tłustej, z wypryskami i zaskórnikami
+15.000 recenzji
Cena regularna 249,99 zl
Cena promocyjna 249,99 zl Cena regularna 339,99 zl
4 pak dla skóry z przebarwieniami i pryszczami - Głęboko oczyszczająca pielęgnacja skóry tłustej, z wypryskami i zaskórnikami

Dołącz do 50 000 innych osób i śledź nas na Instagramie